اعلام شرایط عادی در جایگاه های سوخت ، صف تمام شد

به گزارش وبلاگ خلیج اپ، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: در حال حاضر شرایط جایگاه های سوخت تهران کاملا عادی است و دیگر صف های طولانی در جایگاه ها مشاهده نمی شود و در حوزه توزیع سوخت نیز مسئله ای وجود ندارد.

اعلام شرایط عادی در جایگاه های سوخت ، صف تمام شد

به گزارش وبلاگ خلیج اپ، ابراهیم توسلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به شرایط نابه سامان جایگاه های سوخت طی روزهای گذشته، اظهار کرد: چند دلیل را می توان برای این مساله عنوان کرد با توجه به این که در ایام شلوغی و تعطیلات افراد از خودروهای خود استفاده چندانی نکرده اند در روزهای گذشته شاهد صف های طولانی در جایگاه های سوخت شدیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از دلایلی که می توان برای این امر عنوان کرد زمانبر بودن فرآیند سوخت گیری توسط افراد است، چرا که افراد عادی به اندازه کارکنان جایگاه ها مهارت استفاده از کارت سوخت را ندارند و همین مساله موجب طولانی شدن فرآیند سوخت گیری شده است.

به گفته مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران در گذشته اگر در طول یک ساعت 100 ماشین سوخت دریافت می کرد، اکنون این زمان به یک ساعت و نیم افزایش یافته است که همین مساله موجب ایجاد صف های طولانی شده بود اما اکنون شاهد هستیم که صف های جایگاه ها کوتاه تر شده و روال سوخت گیری عادی شده است.

تصاویر وزارت نفت از پمپ بنزین های به آتش کشیده اطرف تهران در اعتراضات بنزینی

دلیل شلوغی پمپ بنزین ها چیست؟

توسلی با اشاره به آمادگی استان تهران برای تامین سی ان جی مورد نیاز خودروها، اظهار کرد: جایگاه های سی ان جی با حداکثر ظرفیت در تهران فعال هستند و جوابگوی تمام نیازهای خودروهای سی ان جی سوز هستیم.

وی با بیان این که در حال حاضر تغییر خیلی محسوسی در میزان مصرف سی ان جی نداشته ایم، گفت: اگر تعداد خودروهای سی ان جی سوز افزایش پیدا کند باز هم می توانیم این نیاز را تامین کنیم و مسئله ای در این رابطه وجود ندارد.

از بامداد روز جمعه 24 آبان، بنزین سهمیه بندی شد و بر این اساس قیمت بنزین معمولی سهمیه ای (ماهانه 60 لیتر برای خودروهای شخصی) هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر نیز هر لیتر 3500 تومان تعیین شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعلام شرایط عادی در جایگاه های سوخت ، صف تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرایط عادی در جایگاه های سوخت ، صف تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید